Zajęcia dla dzieci przedszkolnych i szkolnych

Wiosną przyroda budzi się do życia. W miesiącach maj i czerwiec na polu i w sadzie jest najpiękniej. Wszystko wokół kwitnie, jest kolorowo i radośnie.

Dlatego ROLNICZA STACJA DOŚWIADCZALNA W LIPNIKU wychodzi z ofert dla przedszkoli, szkół podstawowych i średnich z organizacją zajęć plenerowych, lekcji przyrody lub biologii na polach Stacji. Proponujemy zajęcia tematyczne pod hasłem „Przyroda jest ciekawa, przyrodą można się bawić” ;

Zależnie od grupy wiekowej uczestników przygotowaliśmy bloki tematyczne  pod hasłem:

1. Co w przyrodzie piszczy?
  2. Wędruję, poszukuję, znajduję….
  3. Idziemy śladami techniki w rolnictwie.
  4. W parku zabawa, w parku odpoczynek

Udział w zajęciach jest odpłatny. Koszt bloku zajęć 2 x 45 minut wynosi 50 zł za grupę szkoleniową do 25 osób.

Istnieje możliwość zorganizowania poczęstunku w Stacji. Koszt organizacji wynosi 5 zł od osoby.

Szczegółowe informacje można uzyskać drogą mailową pisząc na adres barbara.amrozy@zut.edu.pl